У кожного народу стільки неба над головою - скільки землі під ногами!

Міжнародна

асоціація україністів

 

 mau-nau@ukr.net

написати листа

 

International association
 of Ukrainian studies

Головна Новини Про МАУ Конгреси МАУ Національні асоціації україністів

Україністика у світі Конференції Родом з України Контакти

 

 

12 травня 2009 року ІМФЕ ім. М.Т.Рильського відвідали представники україністики Словаччини п. Юрій Бача та віце-президент Міжнародної асоціації україністів (МАУ) п. Мирослав Сополига. У контексті цих відвідин відбулася їх зустріч із членами виконавчого комітету МАУ, в рамках якої було обговорено ряд питань організаційного характеру та таких, що безпосередньо стосуються діяльності МАУ. Зокрема, вчений секретар виконкому п. Богдан Дуда повідомив гостей про роботу над затвердженням нового статуту, а також про опрацювання матеріалів 7-го конгресу та запевнив, що результати цієї праці будуть представлені на сайті МАУ.

У контексті обговорення започаткованих проектів МАУ - Історії зарубіжної україністики та енциклопедичного довідника Українська діаспора у світі, п. Юрій Бача представив членам виконкому МАУ міні енциклопедію Чому, коли і як? про україністику у Словаччині, яка вперше була опублікована у 1968 році в Пряшеві. Останнє її перевидання було здійснене в Ужгороді. 120 примірників з цього тиражу Юрій Бача передав бібліотеці ім.. Вернадського для розповсюдження Україною обласним бібліотекам та ВУЗам 4 і 5-го рівня акредитації. Також п. Юрій Бача запропонував здійснити ще одне перевидання на базі ІМФЕ ім. М.Т.Рильського. Дане питання він обговорив із президентом МАУ та директором ІМФЕ п.Ганною Скрипник, яка підтримала його пропозицію.

З нагоди візиту шановних гостей п. Ганна Скрипник провела засідання, на якому було розглянуто можливості реалізації нового проекту Етнічна історія закарпатських українців, координатором словацької частини даного видання став п. Мирослав Сополига, відповідальним за матеріал п. Михайло Теодор.

 

 

 
Besucherzahler plentyoffish
счетчик посещений

Головна Новини Про МАУ Конгреси МАУ Національні асоціації україністів

Україністика у світі Конференції Родом з України Контакти